Rodinná dovolená v Chorvatsku

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou u moře. Objevte kouzlo chorvatského pobřeží. S obytným autem budete mít svobodu. Máte příležitost navštívit více míst a mít všechny své věci při sobě. Balení nikdy nebylo jednodušší.

Délka trasy: 1 886 KM

OSTROV KRK

Začněte Vaši dovolenou na ostrově Krk. Vaše srdce si tam získají historická městečka, čisté pláže i vápencové kopce, které promění Vaši dovolenou v nezapomenutelnou. Ostrov je spojen mostem, tak je snadno přístupný. Když nebudete odpočívat na místních pláží, tak během Vaši dovolené určitě navštivte historické městečko Vrbnik, kde se nachází několik historických památek. Na severovýchodě máte zase možnost prozkoumat jeskyni Biserujka, kde na Vás dýchne velmi zajímavá atmosféra.

Kempy:

Njivice:https://www.kampnjivice.com

Straško: https://www.campingstrasko.com/en/TROGIR

Pohodu v Chorvatsku najdete u přímořského lázeňského města Trogir. Co více si přát. Přes den odpočívat na místních plážích a na večer vyrazit do městečka objevovat krásy ulic.

Kemp:

Belveder Trogir camping: https://www.kamp.galeb.hr/en/

PLITVICKÁ JEZERA

Při cestě domů se určitě zastavte podívat na plitvická jezera. Za prvé si rozdělíte cestu domů a ještě si na pár dní odpočinete. Budete překvapeni nádhernými krasovými  jezery, které jsou terasovitě rozloženy a spojeny průtoky.

Kemp:

Plitvice: https://www.plitvice.com    


Buďte svým vlastním pánem. Díky našemu obytnému vozu Hebík se můžete lépe přizpůsobit dané situaci a změnit plány kdykoliv. Vše potřebné budete mít s sebou.

 

Vyberte datum, rezervujte a můžete vyrazit za dobrodružstvím.