Polsko: dovolená u Baltu

Toužíte po dovolené u moře, kde nejsou přecpané pláže jako v jižních evropských státech?  Pokud ano, tak u Baltského moře najdete, to co hledáte. Budete překvapeni krásnými plážemi a kilometry tras pro cyklisty.

Délka trasy: 2 190 KM

HRAD MALBORK 

Začněte Vaši dovolenou návštěvou hradu Malbork ve stejnojmenném městečku. Hrad se nachází na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o největší gotickou stavbou na světě, která fascinuje ne jednoho návštěvníka.

Kemp:

Malbork kemping: http://www.malbork-kemping.eu/?page_id=182GDAŇSK

Město s bohatou historií je považované za perlou severního Polska. Při návštěvě tohoto města se určitě zastavte u gdaňské radnice, kde můžete každou hodinu slyšet slavnou Schillerovu Ódu na radost. Během procházky městem narazíte na spousta kostelů, ale nejvíce asi oceníte Mariánský kostel, který Vám poskytne nezapomenutelný výhled na město. Pokud máte s sebou děti, tak s nimi můžete navštívit místní zoologickou zahradu, která je největší v Polsku. Nakonec zasloužený odpočinek naleznete na pláži, která se nachází několik minut od centra.

Kemp:

Camping Gdaňsk: https://camping-gdansk.pl/en/

POLOOSTROV HEL

Poloostrov Hel Vám zajistí překrásnou dovolenou. Kromě relaxace můžete zde provozovat vodní sporty, rybaření či cykloturistiku. Pokud cestujete z dětmi, tak i ty zde najdou velké vyžití. Jako zajímavé místo na poloostrově doporučujeme navštívit Helský maják.

Kempy:

Molo Surf: http://www.molosurf.com

Alexa Camping: http://www.alexa.gda.pl

Horyzont: http://www.pole-horyzont.pl/EN/index

 

Buďte svým vlastním pánem. Díky našemu obytnému vozu se můžete lépe přizpůsobit dané situaci a změnit plány kdykoliv. Vše potřebné budete mít s sebou. Cestování nikdy nebylo jednodušší.

Vyberte datum, rezervujte a můžete vyrazit za dobrodružstvím.