Slovenský ráj: Dovolená, kterou si užije celá Vaše rodina!

Toužíte po klidu a krásné přírodě. Nemusíte jezdit daleko, stačí navštívit naše sousedy. Slovensko má spoustu krásných míst, které můžete navštívit. Jediné co zbývá, je vybrat datum, rezervovat obytný vůz a nakonec si zabalit. Pak už je jen na Vás, co zažijete.

SLNEČNÉ SKALY

O aktivity v okolí kempu není nouze. Můžete navštívit Rajské teplice, které jsou známé svými léčebnými koupelemi. Dále za návštěvu určitě stojí Lietavský hrad. Jedná se o jeden z největších hradů na Slovensku. Pokud máte rádi hrady, doporučujeme též návštěvu hradu Střečno. Milovníci architektury a lidových krojů by neměli zapomenout navštívit světově prosnulý skvost Slovenska obec Čičmany.

Kemp:

Slnečné skaly: http://camping-raj.sk/LIPTOVSKÁ MARA

Liptovská Mara je největší přehradou na Slovensku, která nabízí skvělé podmínky pro odpočinek, ale i aktivní dovolenou. Na břehu nádrže se nachází známé rekreační středisko Liptovský trhovec. Děti najdou vyžití v nedaleké Tatralandii, kde se nachazí lanový park. Vaše rodina jistě ocení návštěvu zoo parku, kde se děti mohou projet na koni. Pokud se budete chtít vykoupat kromě přehrady doporučujeme vodní park Bešeňová.

Kemp:

Mara camping: https://maracamping.sk/karavan/