Rodinný výlet Polsko: Zábava pro celou rodinu

Tento výlet může Vaší rodině nabídnou kromě zábavy také poznání. Na této cestě si vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky pro Vás i pro Vaši rodinu.

Délka trasy: 1167 km

ZLATÝ DŮL

Začněte Vaši cestu již za hranicemi České Republiky ve Zlotém Stoku. Je to město plné historických památek, ale největší atrakcí je tam zlatý důl. Zlato se ve městě těžilo již kolem roku 2000 př.n.l..

Toto místo nabízí několik skvělých a zábavných  prohlídek. Stačí si jen vybrat. Nejdříve se můžete projet na lodičce Titanic, poté prozkoumat štolu Gertruda a chodbu smrti. Na závěr sestoupáte k jedinečnému podzemnímu vodopádu a nakonec si venku můžete zkusit propírat zlato.

JURAPARK

Zábavu pro celou rodinu najdete v Juraparku u vesnice Krasiejov v Polsku. Celkem se v parku nachází přes 200 modelů a jako bonus jsou všichni seřazeni podle časové osy. Mezi zábavními atrakcemi najdete také kino 5D, koupaliště s pláží či neobvyklé prehistorické oceonárium. Co víc si přát pro celou rodinu. Tady se zastávka určitě vyplatí! Kde jinde vidět dinosaury, které dříve obývali naši planetu.

Kemp:

Turawik: http://www.turawik.pl

 ENERGYLANDIA: Největší zábavný park v Polsku

Další zastávka je v největším zábavném parku v Polsku. Vyžití zde najdou dospělí i ty nejmenší. Najdete tam různé typy horských drah, vodní atrakce a mnoho dalšího. Tento park vykouzlí úsměv na tváři všem členům Vaší rodiny.

Kemp:

Camping 215: http://camping.mosir.katowice.pl/home

KRAKOV

O trochu kultury  se na Vaší dovolené postará turistické město Krakov. Dominantou Krakova je hrad Wawel a dračí jeskyně s kovovou sochou draka, který chrlí oheň. K jeskyni se váže i zajímavá pověst o sedmihlavém drakovi. Děti budou jistě z její návštěvy nadšené. Během procházky Krakovem objevíte spoustu kaváren i restaurací, ale krakovské speciality nenajdete v nich, ale na ulici. Vyhlášené jsem především preclíky, které prodávají téměř na každém rohu.

Kemp:

Camping Clepardia: http://www.clepardia.com.pl/#

Pokud cestujete s dětmi, plány se můžou změnit na posledních chvíli. Díky našemu obytňáku se můžete lépe přizpůsobit dané situaci a změnit plány kdykoliv. Vše potřebné budete mít s sebou. 

Vyberte datum, rezervujte a můžete vyrazit za poznáním.