Přírodní krásy Slovinska

Slovinsko je země pro většinu Čechů tranzitní, nicméně má Vám co nabídnout. Vydejte se zažít dobrodružství a objevit krásu Slovinska. Milovníci hor, jezer i moře si přijdou na své. 

Délka trasy: 941 KM

TRIGLAV

Začněte Vaši dovolenou ve slovinských horách. Neobyčejný zážitek vám poskytne nejvyšší hora v Julských Alpách, odkud je fenomenální výhled do okolní krajiny. Největší zážitek budete mít z pěšího výstupu na horu, který nepatří mezi technicky obtížné.  Dokonce je možné si vybrat z několik typů tras. Tak hurá do toho.

Kemp:

Triglav: http://kamp-triglav.si/en

BOHINSKÉ JEZERO "SKVOST OBKLOPENÝNÝ HORAMI"

Pokud hledáte klid, Bohinské jezero je pro Vás to pravé. V okolí jezera byla zakázána výstavba, a proto tam nenajdete žádné hotely ani restaurace. Toto místo je ideální pro milovníky vodních sportů, ale také relaxace.

Kemp:

Bohinij: http://www.camp-bohinj.si/sl/domov/JEZERO BLED

Pokud byste hledali rušnější dovolenou, tak lepší variantou pro Vás bude jezero Bled, kde se nachází i řada restaurací i hotelů. V okolí jezera se nachází spousta turistických a cyklistických tras. Čekají tam na Vás překrásné výhledy.

Kemp:

Camping Bled: https://www.sava-camping.com/en/bled-camping

ODPOČINEK U MOŘE

Poslední Vaši zastávkou může být pobřeží Slovinska, kde můžete nečerpat energii. Během dne se můžete procházet po okolí nebo odpočívat na pláži a poslouchat šumění moře.

Kempy:

Adrian Ankaran: http://www.adria-ankaran.si/en/campingsite/pitches

Camping Savudria – Chorvatsko: https://www.istracamping.com/en/camping/savudrija

Buďte svým vlastním pánem. Díky našemu obytnému vozu  se můžete lépe přizpůsobit dané situaci a změnit plány kdykoliv. Vše potřebné budete mít s sebou. Cestování nikdy nebylo jednodušší.

Vyberte datum, rezervujte a můžete vyrazit za dobrodružstvím.