Půjčte si obytňák v roce 2020 v naší půjčovně
a v roce 2021 můžete vyrazit
v našem obytňáku zcela zdarma.Každý, kdo si u nás půjčí obytný vůz v sezoně 2020 minimálně na 7 dní, se dostane do slosování o zapůjčení našeho obytného vozu ZDARMA na dobu jednoho týdne v roce 2021 dle výhercovo výběru. Bude možnost si vybrat v sezoně B nebo C dle volných termínů. Slosování proběhne na začátku listopadu 2020. Toto slosování bude natočeno a vyvěšeno na náš Facebook. Následně bude výherce kontaktován. Na výběr bude z našich vozů řidičského oprávnění B. Pravděpodobnost na výhru je vysoká, protože zápůjček delších než 7 dnů bývá okolo 50 za rok.


Pravidla soutěže o zapůjčení obytného vozu

I. Termín soutěže

Soutěž bude probíhat v období od 20.1.2020 do 1.11.2020.

II. Účastník soutěže
Účastníkem soutěže se stává každý zákazník, který si v naší půjčovně obytných vozů Hebík půjčí obytný vůz minimálně na 7 dní v daném období.

III. Výhra
Zapůjčení obytného vozu z půjčovny obytných vozů Hebík na týden (7 dní) zdarma. Na výběr bude z našich obytných vozů do 3,5 tuny (řidičského oprávnění B), které budou k dispozici na sezonu 2021. Soutěž se nevztahuje na vůz Morelo. Výherce si bude moci vybrat výhru v roce 2021 dle dostupnosti obytných vozů a výhra platí na sezonu B a C.

IV. Vyhodnocení
Jedinými podmínkami k účasti v soutěži je zapůjčení obytného vozu z půjčovny Obytné vozy Hebík minimálně na 7 dní v období soutěže. Losování výherce proběhne 10.11.2020 a bude vysíláno v živém přenosu na naší facebookové stránce. Video bude vyvěšeno také na našem instagramovém účtu cestovani_obytnakem a na stránkách naší půjčovny www.obytnevozyhebik.cz.

V. Předání výhry
Výherce bude neprodleně po skončení soutěže informován o výhře telefonicky a emailem. Bude též uveden na stránkách obytných vozů Hebík. Výherce obdrží voucher na jeden týden zapůjčení obytného vozu v roce 2021 v sezoně B či C. Poukaz je nutno vyčerpat jednorázově. Případné reklamace týkající se samotné realizace zápůjčky je nutno směřovat přímo na půjčovnu obytných vozů Hebík. Výhra bude předána dle individuální dohody s výhercem. V případě, že si výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch organizátora.

VI. Organizátor soutěže
Obytné vozy Hebík s.r.o.
Neznašov 184, 373 02 Neznašov
IČ: 05016835
Tel: 603197444
VII. Další podmínky
Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ze závažných důvodů změnit, pozastavit či zrušit. Místo výhry není možné požadovat vyplacení hotovosti. Soutěže se smí zúčastnit pouze osoby starší 21 let.

VIII. Osobní údaje
Ochrana osobních údajů viz. https://www.obytnevozyhebik.cz/gdpr.php

IX. Pravidla
Tato pravidla soutěže jsou dostupná po celou dobu trvání soutěže na internetové stránce https://www.obytnevozyhebik.cz/.