• Index01
  • Index01
  • Index02
  • Index03
  • Index04

ÚvodPůjčovna obytných vozů Hebík: půjčit obytný vůz

Naše půjčovna obytných vozů Vám umožní zažít aktivní dovolenou v domácím pohodlí. Každý den budete mít možnost navštívit jiné místo a nebudete řešit problémy s ubytováním. S naší půjčovnou obytných vozů se Vaše dovolená stane nezapomenutelným zážitkem kdykoli po celý rok. S obytným vozem pohodlně vyřešíte proměnlivost počasí, jednoduše přejedete na jiné místo.

Půjčovna obytných vozů Hebík byla založena v roce 2016 a naším cílem je poskytovat obytné vozy té nejvyšší kvality. My sami jsme milovníci karavaningu a nezávislého cestování, proto Vám můžeme předat zkušenosti a rady před Vaší dovolenou. V naší půjčovně je nyní k zapůjčení celkem 9 obytných vozů vyrobených v roce 2016 a 2017 od renomovaných německých značek Bürstner, Knaus a Morelo. S těmito obytnými vozy můžete být vlastními pány během své dovolené a procestovat nejen Českou republiku, ale klidně celou Evropu.

Během Vaší dovolené s našimi obytnými vozy můžete najet neomezený počet kilometrů, neplatíte u nás žádné skryté poplatky, platíte pouze denní taxu dle zvolené sezóny. Naše obytné vozy mají českou a rakouskou dálniční známku a jsou kompletně vybaveny. Mezi vybavení vozu také patří základní vybavení kuchyně, navigace, televize, kempinkový nábytek, sluneční markýza a nosič jízdních kol, které Vám poskytneme zcela ZDARMA. Dále jsou naše vozy připraveny i na zimní sezónu, proto součástí výbavy jsou také zimní pneumatiky a sněhové řetězy. Pokud se ptáte k čemu by bylo půjčit si obytný vůz v zimním období, pak můžeme říci, že dojet si pod sjezdovku ať už v Čechách nebo v Alpách, zalyžovat si a následně pod kopcem rovnou přespat v příjemně vytopeném obytném voze je k nezaplacení.

Nabízíme k zapůjčení 8 obytných vozů o celkové hmotnosti do 3.500 kg, a tím pádem na jejich řízení stačí řidičský průkaz sk. B. Také půjčujeme jeden obytný vůz značky Morelo, na který je zapotřebí řidičský průkaz sk. C. Po celou dobu zápůjčky můžete parkovat Váš osobní vůz přímo u nás v hlídaném areálu naší společnosti zcela ZDARMA.